fbpx

Kolekcja Vakaro

Meble Vakaro to unikatowy zestaw w bogatym stylu mid-century modern, który wprowadza do wnętrza niezwykły nastrój. Wykorzystanie klasycznej formy zostało mocno przełamane nowoczesnymi akcentami, takimi jak wykorzystanie czarnego koloru i nowoczesnych materiałów. Meble z serii Vakaro to niebanalny styl w najwyższej jakości, który nie może zostać niezauważony niezależnie od wnętrza w którym się znajduje.

Previous slide
Next slide

Piękno w każdym zniewalającym szczególe

Niespotykane metalowe wykończenie

Niespotykane metalowe wykończenie

Wyjątkowy metalowy dekor wykańczający meble Vakaro dodaje silnego i przekonującego charakteru. Prawdziwy metal daje niepowtarzalny efekt, nie do pomylenia z okleinami, czy drukami i wprowadza do wnętrza subtelny i bogaty sznyt.

Złoto z delikatnym różowym odcieniem miedzi. Wspaniale mieni się w odcieniach naturalnego światła.

 

Jedyne w swoim rodzaju i olśniewające złoto. Nieodmienne kojarzy się z luksusem i bogactwem i taki właśnie efekt wnosi do wnętrza.

 

Subtelny i wyrafinowany ciemny dekor, który odnajdzie się wśród najbardziej wymagającej kolorystyki wnętrza.

 

Szafka RTV
Vakaro

Szafka RTV Vakaro

Szafka RTV Vakaro to eleganckie spełnienie wymagania odpowiedniego miejsca na sprzęt audio-video w salonie. Składa się z trzech segmentów – dwóch zamykanych po bokach, oraz jednym otwartym po środku. Szafka wyposażona jest w przelotki na kable ułatwiające utrzymanie ich w porządku.

Stolik Kawowy
Vakaro

Stolik Kawowy Vakaro

Stolik kawowy Vakaro to serce salonu, wokół którego skupia się uwaga. Lakierowany satynowy blat i metalowy dekor tworzą niezwykłe połączenie, które stanową mocny akcent każdego wnętrza.

Stolik kawowy Vakaro może być okrągły lub prostokątny. Dzięki temu stworzy idealne dopełnienie do szafki  RTV Vakaro.

Kredens niski
Vakaro

Kredens niski Vakaro

Kredens niski Vakaro to  projektowe połączenie kredensu wysokiego i szafki RTV z serii Vakaro. Jego bryła jest podzielona tak samo, jak w przypadku szafki RTV Vakaro, a jego pojemność dorównuje kredensowi wysokiemu. Stanowi idealne dopełnienie serii Vakaro, pozwalając na zaaranżowanie przestrzeni w bardziej komplementarny sposób.

 

 Tak samo, jak w przypadku szafki RTV Vakaro, zaokrąglony bok może być wykończony dekorem, albo pozostawiony lakierowany.

Kredens wysoki
Vakaro

Kredens wysoki Vakaro

Kredens wysoki Vakaro jest w całości lakierowany, jego mocny efekt we wnętrzu jest zachowany dzięki dbałości o każdy szczegół. Majestatyczny wygląd czarnej formy jest przełamany zaokrąglonymi narożnikami i stalowymi nóżkami. Eleganckie wykończenie metalowym dekorem w formie pionowych szprosów dopełnia subtelnością bryłę kredensu wysokiego Vakaro.

Szafki nocne
Vakaro

Szafki nocne Vakaro

Szafki nocne Vakaro pozwalają stworzyć klamrę kompozycyjną w zaprojektowanym z dbałością wnętrzu. Para szafek nocnych w stylu Vakaro elegancko obejmują swoim kształtem łóżko tworząc dzięki temu zamkniętą całość sypialni.

 

Sprzedawane w zestawach L+P oraz osobno

Jesteś zainteresowany?

Napisz do nas lub skontaktuj się bezpośrednio z Konradem, który chętnie odpowie na wszystkie pytania.

Konrad Maciejewski

Ta witryna używa ciasteczek, korzystanie ze strony oznacza akceptację polityki prywatności i plików cookies.