fbpx

Wyposażenie do Twojego wnętrza

Poznaj konstrukcje, meble i akcesoria produkcji Nest Form.

Akcesoria na zamówienie

Zamów stylowe
dodatki do wnętrz

Zamów stylowe dodatki do wnętrz

Lubimy zwracać uwagę na detale. Zamieniamy piękno nowoczesnego designu w przedmioty codziennego użytku. Z pracowni Nest Design wyszły już m.in. stojaki na ręczniki, deski do serwowania oraz uchwyty na wino.

Meble na zamówienie

Wykonamy meble
Twojego pomysłu

Wykonamy meble Twojego pomysłu

Pierwszy produkt Nest Design powstał w wyniku niezaspokojonej przez rynek potrzeby, dlatego rozumiemy jak ważne jest dopasowanie mebli do oczekiwań Klienta. Zaletą mebli z naturalnego drewna jest przede wszystkim unikatowość. Wykonujemy wyposażenie wnętrz z drewna, płyt drewnianych, stali, żywicy epoksydowej i wielu, wielu więcej.

Opowiedz o swoich potrzebach, a my zaproponujemy sprawdzone rozwiązania, które spełnią 100% Twoich oczekiwań.

Konstrukcje i elementy wykończeniowe

Wykończymy Twoje
wymarzone wnętrze

Wykończymy Twoje wymarzone wnętrze

Wiemy jak ważne oprócz wyposażenia jest samo wnętrze. Nasze umiejętności i zaplecze techniczne pozwalają na wykonanie zdumiewających paneli ściennych, schodów, a nawet drzwi w stylu loftowym.

Krok po kroku

Proces zamówienia

Krok po kroku opisujesz wizję Twojego wymarzonego mebla – my obliczamy koszt jego realizacji. Na tym etapie klarowna komunikacja jest niezwykle istotna; będziemy potrzebować każdego detalu, by jak najlepiej oddać Twoje marzenie!

Przygotujemy dla Ciebie wizualizację projektu. Na tym etapie dokonujemy ewentualnych poprawek, szacujemy czas realizacji i dokładny kosztorys. Jeżeli wszystko jest zaplanowane zgodnie z Twoim pomysłem – akceptujesz projekt.

Po akceptacji następuje częściowa płatność za zamówienie. Pobieramy zadatek w wysokości 50% na zakup materiałów oraz pokrycie innych kosztów realizacji zlecenia. Po zakończeniu tego etapu umawiamy się na dogodny dla Ciebie termin dostawy, montażu lub odbioru.

Możesz się cieszyć swoimi meblami. W zależności od ustalonej formy – dostarczamy zamówienie lub czekamy na jego odbiór. Możesz też umówić się z nami na montaż mebli w domu lub biurze. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych 🙂

Uzyskaj bezpłatną wycenę projektu

Napisz do nas lub skontaktuj się bezpośrednio z Konradem, który chętnie odpowie na wszystkie pytania.

Konrad Maciejewski

Zobacz dotychczasowe realizacje

Ta witryna używa ciasteczek, korzystanie ze strony oznacza akceptację polityki prywatności i plików cookies.