fbpx

Czym się zajmujemy?

Od ponad trzech lat tworzymy drewniane meble i akcesoria. Specjalizujemy się w wykonywaniu mebli na zamówienie. Jeśli marzy Ci się egzotyczny hebanowy stół, wielka dębowa szafa lub fantazyjny orzechowy regał – jesteś w dobrym miejscu. To właśnie my spełnimy Twoje marzenia.

Misja

Przyświeca nam jeden cel – tworzyć meble idealnie dopasowane do potrzeb klienta.

Jak wygląda
współpraca?

Każdy projekt powstaje w wyniku dialogu. Wy opowiadacie o swoich oczekiwaniach, pragnieniach i potrzebach, a my słuchamy, doradzamy i projektujemy najlepsze możliwe rozwiązanie. Dzięki temu każdy mebel nie tylko doskonale pasuje do danego wnętrza, jest piękny i funkcjonalny, ale i odzwierciedla Waszą niepowtarzalną osobowość.

Nasza historia

Nest Design powstało wskutek niezaspokojonej potrzeby. Gdy szukaliśmy drewnianego stołu do nowego lokum, żadna z ofert dostępnych na rynku nie spełniała naszych oczekiwań. Nie chcieliśmy iść na kompromis. Wpadliśmy więc na pomysł, że sami wykonamy drewniany blat. Jako że nasza ówczesna firma specjalizowała się w znakowaniu gadżetów, pojazdów i spersonalizowanej reklamie, mieliśmy warsztat, który umożliwił nam podjęcie się tego zadania. Samodzielne wykonanie drewnianego blatu dało nam dużo radości, a stół zaspokoił wszystkie nasze potrzeby. I właśnie wtedy pojawiła się myśl – skoro my nie byliśmy w stanie znaleźć idealnego stołu, to może inni też mają takie problemy? Czemu by im nie pomóc?

Tak właśnie narodziła się idea Nest Design.

Zaczęliśmy się uczyć, szkolić nasz zespół, tworzyć meble dla pierwszych klientów. Okazało się, że mieliśmy rację – ludziom potrzebne było miejsce, które słucha ich potrzeb i marzeń. Klienci wracali do nas po kolejne projekty, a ich zadowolenie nieustannie napędza rozwój firmy.

Nie stawiamy granic
kreatywności

Pracujemy z wieloma gatunkami drewna – od polskiego dębu do egzotycznego suaru, a na Wasze życzenie możemy sprowadzić dowolny gatunek zza granicy. Komponujemy meble z drewna litego, z mikrowczepu czy z monolitu, wykorzystujemy także różnego rodzaju płyty drewnopochodne, stal oraz żywicę. Różnorodność materiałów i technik w połączeniu z nieograniczoną wyobraźnią pozwalają na stworzenie niepowtarzalnego mebla.Wszystkie meble i akcesoria powstają w naszej pracowni, dzięki czemu dokładnie kontrolujemy cały proces i dopieszczamy dla Was każdy szczegół. Jesteśmy w pełni polską firmą – wybierając nas, wspierasz lokalny rynek!

Oferta dla firm

Jeśli prowadzisz firmę i chcesz się wyróżnić, pomożemy Ci spersonalizować wystrój Twojego biura. Wiemy, jak ważne jest odpowiednie kreowanie wizerunku marki – eleganckie czy ekstrawaganckie, Twoje biuro bez wątpienia jest wizytówką firmy.

Stworzymy dla Ciebie serię mebli lub akcesoriów z logo Twojej marki, dzięki czemu Twoje biuro nabierze charakteru i zachwyci klientów!

Nasz zespół

Sławomir Kowalonek

CEO

Anna Kowalonek

Księgowość i Sprzedaż

Konrad Maciejewski

Obsługa Projektów i Grafik
NEST Form

Piotr Roszak

Nadzór Technologiczny Produkcji

Mona

Head of Support
and Entertainment

Tomasz Pijanowski

Nest Candles
Logistyka

Ta witryna używa ciasteczek, korzystanie ze strony oznacza akceptację polityki prywatności i plików cookies.