fbpx

Szkolenia z żywicy

Praca z żywicą to pasja tworzenia rzeczy niepowtarzalnych – chcemy zarazić nią również innych. Zapoznaj się z naszą ofertą szkoleń z żywicy epoksydowej!

Co obejmuje cena kursu?

Nest Academy oferuje szkolenia z pracy z żywicą epoksydową od podstaw. Od nas wyjdziesz wyposażony w pokaźną wiedzę na temat tego materiału – co więcej, produkt, który wykonasz, zabierasz ze sobą do domu! Dla Twojej wygody, wprowadziliśmy opcję płatności za kurs w ratach, co pozwala na rozbicie kosztów.

Komu polecamy nasze kursy?

Oferujemy urozmaicony zestaw szkoleń, zróżnicowany pod kątem długości i intensywności. Jeśli jesteś:

to znaczy, że to kurs właśnie dla Ciebie! Skontaktuj się z nami i wybierz ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Najczęściej zadawane pytania

Kursy przeprowadzamy w naszej siedzibie pod adresem Reptowo 72a, 73-108 Kobylanka. Jesteśmy także otwarci na współpracę z grupami zorganizowanymi. Wtedy możemy przeprowadzić szkolenia np. w siedzibie Waszej firmy.

Tak. Każdy uczestnik otrzyma taki certyfikat po zakończeniu kursu.

Dojazd i nocleg należy zorganizować we własnym zakresie.

Tak, będziemy robić krótkie przerwy oraz jedną, dłuższą przerwę obiadową.

Jak najbardziej. Płatności za szkolenie dokonujemy poprzez bezpieczny system Przelewy24, który pozwala również na rozbicie kosztów.

Tak, wystawiamy na życzenie klientów firmowych fakturę VAT.

Tak, kursanci mogą zatopić przyniesione ze sobą przedmioty w zegarach czy stołach, natomiast zdecydowanie odradzamy przedmioty zawierające powietrze, np. pianki. Przed przyjazdem można także skonsultować z nami pomysły na realizację. Pomożemy przygotować elementy do zatopienia 😉

Oczywiście, do takich zamówień przygotujemy voucher prezentowy 😉 Aby go otrzymać, należy wpisać w polu “uwagi” informację o konieczności przygotowania vouchera.

Jak najbardziej. Płatność za szkolenie możesz dokonać poprzez system bezpiecznych płatności Przelewy24.

W grupie jest zawsze raźniej. W związku z tym wprowadziliśmy specjalną ofertę dla grup zorganizowanych. Jeżeli przyprowadzisz ze sobą znajomych lub rodzinę, każda dodatkowa osoba kupi szkolenie taniej. 

W sytuacji gdy uformujecie kompletną grupę uczestników, możemy wybrać dla Was odpowiadający, indywidualny termin przeprowadzenia zajęć.

Regulamin sklepu oraz kursów jest dostępny tutaj.

Ta witryna używa ciasteczek, korzystanie ze strony oznacza akceptację polityki prywatności i plików cookies.